JEDINÝ BYTOVÝ DOM V KOŠICIACH S VÝŠKOU STROPOV 2,80m A 2,85m


JEDINÝ BYTOVÝ DOM V KOŠICIACH SO STROPNÝM CHLADENÍM

 

 

 

 

 


 

Bytový dom REZIDENCIA CENTRUM pozostáva z 37 bytových jednotiek a dvoch priestorov polyfunkcie, ktoré sú na celom 1NP so vstupom z ulice Baštová. Pod bytovým domom sa nachádza podzemná garáž, z ktorej sa výťahom dostanete na jednotlivé podlažia. Parkovacie miesta sú aj v exteriéry, avšak zastrešené samotnou budovou.  

 

Bývanie v obytnom komplexe REZIDENCIA CENTRUM je ideálnym riešením pre jednotlivcov, páry a rodiny s deťmi, pre všetkých tých, ktorí uprednostňujú komfortné bývanie s nízkym počtom bytov a vo výnimočnej lokalite. Na výber je z dvoj-, troj- a štvorizbových bytov rôznej výmery, každý byt disponuje veľkorysou loggiou, prípadne balkónom alebo terasou
Novostavba je situovaná v srdci Košíc – v Starom Meste na Baštovej ulici. Hlavnú ulicu máte doslova naskok a história mesta na Vás dýcha, kdekoľvek sa vyberiete. Či už je to Dóm sv. Alžbety, štátne divadlo, kino alebo nespočet reštaurácií a kaviarní, všetko máte na dosah doslova za pár sekúnd chôdze. V noci si obyvatelia vychutnajú zase pokojné miesto vedľa jednosmernej kľudnej ulice.  

 


 

VÝHODY PROJEKTU:

 

  • kvalita bývania na európskej úrovni
  • jediný bytový dom s elektroinštaláciou pripravenou pre inteligentný systém E-con
  • podzemná garáž
  • vynikajúca občianska vybavenosť
  • výnimočná lokalita priamo v centre Košíc
  • dostupnosť služieb, zábavy a pohostenia v centre peši

 

 

 


 

Byty sa kupujú v stave holobyt
Byt bude vybavený: teplovodné podlahové vykurovanie a chladenie, hliníkové rámy okien s izolačným trojsklom, vstupné 5 bodové bezpečnostné a protipožiarne dvere III. bezpečnostnej triedy, vnútorné omietky jednovrstvové s dvojnásobnou maľbou bielej farby, elektroinštalácia s predprípravou na inteligentnú elektroinštaláciu, príprava na motoricky ovládané vonkajšie žalúzie, podlahy v miestnostiach bez nášľapnej vrstvy, interné dverné otvory bez zárubní a dverí, bez keramickej dlažby a obkladov, bez svietidiel, bez kuchynskej linky. Inak bude Byt bez ďalších zariaďovacích predmetov (tzv. holobyt). Súčasťou bytu nie sú rozvody vody. Kúpeľňa a WC je bez sanity.  

 

 


 

KÚPEĽNE A WC

Vážený pán/pani,

Dovoľte, aby sme Vás oslovili so špeciálnou ponukou pre Vás, ako budúcich majiteľov bytu v bytovom komplexe REZIDENCIA CENTRUM.

Ako kúpeľňové štúdio vo Vašej tesnej blízkosti Vám chceme ponúknuť zariadiť si Vašu kúpeľňu, prípadne ďalšie priestory bytu podľa najnovších dizajnových trendov, ktoré nájdete len u nás.


Ponúkame Vám:

- široký sortiment produktov od najlepších svetových výrobcov

-odborné poradenstvo našim skúseným a vyškoleným personálom

- služby bytových architektov – návrh a vizualizácie zdarma v prípade objednávky na celú kúpeľňu

- možnosť realizácie kúpeľne na kľúč (montáž obkladov, dlažby a sanity,...)

 

Ponúkame možnosť dokončenia kúpeľne a WC do termínu kolaudácie, za týchto podmienok:

-pokladacie a obkladacie práce spojené s montážou sanity v kúpeľni a WC iba za 1 000,- až 1 200 eur (podľa rozsahu prác)
-dovoz materiálu zdarma priamo na stavbu


Okrem širokej škály produktov, ktoré potrebujete pre Vašu kúpeľňu, ponúkame aj špeciálne veľkoformátové obklady ako aj prestížne dizajnové ekologické podlahy z prírodného dreva, ktoré sa vyznačujú výnimočnou kvalitou, či jedinečné vinylové tapety vhodné do interiéru bytu ako aj do vlhkého prostredia kúpeľne.

Radi Vám odprezentujeme oveľa detailnejšie našu ponuku pri osobnom stretnutí v kúpeľňovom štúdiu Elkem, na Žižkovej č.39 v Košiciach.